Wedstrijden Ronde 1

Poule A

Jack van Oosterhout (Breda) - Joke Peppelman (Wehl) 12-5
Jack van Oosterhout (Breda) - Anny Vanoppen (Mol) 11-2
Jack van Oosterhout (Breda)- Wim van Uffel (Brecht) 12-2
Joke Peppelman (Wehl)- Anny Vanoppen (Mol) 10-13
Joke Peppelman (Wehl) - Wim van Uffel (Brecht) 11-6
Anny Vanoppen (Mol)- Wim van Uffel (Brecht) 12-10

Resultaat poule A

1. Jack van Oosterhout (Breda)
2. Anny Vanoppen (Mol)
3. Joke Peppelman (Wehl)
4. Wim van Uffel (Brecht)

Poule B

Jelle Stuer (Waasland) - Simone Lamers (Assen) 12-5
Jelle Stuer (Waasland) - Maaike Jakobs (Wehl) 12-8
Jelle Stuer (Waasland) - Kristel Lauvrys (Mol) 12-3
Simone Lamers (Assen) - Maaike Jakobs (Wehl) 0-12
Simone Lamers (Assen) - Kristel Lauvrys (Mol) 8-11
Maaike Jakobs (Wehl) - Kristel Lauvrys (Mol) 11-7

Resultaat poule B

1. Jelle Stuer (Waasland)
2. Maaike Jakobs (Wehl)
3. Kristel Lauvrys (Mol)
4. Simone Lamers (Assen)

Poule C

Jeroen Tulp (Leiden) - Nynke Sipma (Zeist) 12-0
Jeroen Tulp (Leiden) - Sander van Meerendonk (Wehl) 12-2
Jeroen Tulp (Leiden) - Dany Putteman (Mol) 12-1
Nynke Sipma (Zeist) - Sander van Meerendonk (Wehl) 6-12
Nynke Sipma (Zeist) - Dany Putteman (Mol) 8-11
Sander van Meerendonk (Wehl) - Dany Putteman (Mol) 12-8

Resultaat poule C

1. Jeroen Tulp (Leiden)
2. Sander van Meerendonk (Wehl)
3. Dany Putteman (Mol)
4. Nynke Sipma (Zeist)

Poule D

Ingrid Welling (Wehl) - Annelies Kruyff (Leiden) 14-12
Ingrid Welling (Wehl) - Dirk Jennes (Mol) 12-2
Ingrid Welling (Wehl) - Hossam Altakali (Breda) 12-1
Annelies Kruyff (Leiden) - Dirk Jennes (Mol) 12-7
Annelies Kruyff (Leiden) - Hossam Altakali (Breda) 12-9
Dirk Jennes (Mol) - Hossam Altakali (Breda) 12-10

Resultaat poule D

1. Ingrid Welling (Wehl)
2. Annelies Kruyff (Leiden)
3. Dirk Jennes (Mol)
4. Hossam Altakali (Breda)

Poule E

Marthe de Kruif (Wehl) - Nico Grollé (Amsterdam) 11-2
Marthe de Kruif (Wehl) - Lidia Deblok (Mol) 12-2
Marthe de Kruif (Wehl)- Fenny van Oosterhout (Breda) 11-8
Nico Grollé (Amsterdam) - Lidia Deblok (Mol) 11-4
Nico Grollé (Amsterdam) - Fenny van Oosterhout (Breda) 6-11
Lidia Deblok (Mol) - Fenny van Oosterhout (Breda) 3-11

Resultaat poule E

1. Marthe de Kruif (Wehl)
2. Fenny van Oosterhout (Breda)
3. Nico Grollé (Amsterdam)
4. Lidia Deblok (Mol)

Poule F

Gijs Hulscher (Assen) - Hans van Dijk (Tilburg) 12-3
Gijs Hulscher (Assen) - Giovanni Fleuren (Wehl) 11-7
Gijs Hulscher (Assen) - Nico de Rechter (Waasland) 11-3
Hans van Dijk (Tilburg) - Giovanni Fleuren (Wehl) 0-11
Hans van Dijk (Tilburg) - Nico de Rechter (Waasland) 4-12
Giovanni Fleuren (Wehl) - Nico de Rechter (Waasland) 12-6

Resultaat poule F

1. Gijs Hulscher (Assen)
2. Giovanni Fleuren (Wehl)
3. Nico de Rechter (Waasland)
4. Hans van Dijk (Tilburg)

Poule G

Stefan Heuker (Leiden) - Sergio Harnandan (Zeist) 12-5
Stefan Heuker (Leiden) - Willy Fleuren (Wehl) 11-4
Stefan Heuker (Leiden) - Johan Dekens (Antwerpen) 12-4
Sergio Harnandan (Zeist) - Willy Fleuren (Wehl) 2-12
Sergio Harnandan (Zeist) - Johan Dekens (Antwerpen) 6-11
Willy Fleuren (Wehl) - Johan Dekens (Antwerpen) 11-3

Resultaat poule G

1. Stefan Heuker (Leiden)
2. Willy Fleuren (Wehl)
3. Johan Dekens (Antwerpen)
4. Sergio Harnandan (Zeist)

Poule H

Michel Jansen (Apeldoorn) - Eddy Pelkmans (Brecht) 7-11
Michel Jansen (Apeldoorn) - Kevin Lievens (Mol) 12-8
Michel Jansen (Apeldoorn) - Marjoke de Wit (Wehl) 9-12
Eddy Pelkmans (Brecht) - Kevin Lievens (Mol) 11-6
Eddy Pelkmans (Brecht) - Marjoke de Wit (Wehl) 11-8
Kevin Lievens (Mol) - Marjoke de Wit (Wehl) 511

Resultaat poule H

1. Eddy Pelkmans (Brecht)
2. Marjoke de Wit (Wehl)
3. Michel Jansen (Apeldoorn)
4. Kevin Lievens (Mol)

Poule I

Emily Leeman (Waasland) - Marleen de Jong (Zeist) 11-7
Emily Leeman (Waasland) - Marijke Huybrechts (Mol) 12-3
Emily Leeman (Waasland) - Martin Jonk (Amsterdam) 11-5
Marleen de Jong (Zeist) - Marijke Huybrechts (Mol) 12-11
Marleen de Jong (Zeist) Martin Jonk (Amsterdam) 8-9
Marijke Huybrechts (Mol) - Martin Jonk (Amsterdam) 7-11

Resultaat poule I

1. Emily Leeman (Waasland)
2. Martin Jonk (Amsterdam)
3. Marleen de Jong (Zeist)
4. Marijke Huybrechts (Mol)

Poule J

Nicky Koppen (Mol) - Richard Gooyers (Amsterdam) 10-12
Nicky Koppen (Mol)- Marcella Stockmans (Mol) 12-9
Nicky Koppen (Mol) - Karin Pellis (Breda) 12-0
Richard Gooyers (Amsterdam) - Marcella Stockmans (Mol) 12-0
Richard Gooyers (Amsterdam) - Karin Pellis (Breda) 11-5
Marcella Stockmans (Mol)- Karin Pellis (Breda) 12-8

Resultaat poule J

1. Richard Gooyers (Amsterdam)
2. Nicky Koppen (Mol)
3. Marcella Stockmans (Mol)
4. Karin Pellis (Breda)

Poule K

Bradley Kastiel (Tilburg) - Mohamed Shati (Duitsland) 1-11
Bradley Kastiel (Tilburg) - Sara Goyvaerts (Waasland) 11-4
Bradley Kastiel (Tilburg) - Willem Wildemans (Breda) 11-8
Mohamed Shati (Duitsland) - Sara Goyvaerts (Waasland) 11-2
Mohamed Shati (Duitsland) - Willem Wildemans (Breda) 11-1
Sara Goyvaerts (Waasland) - Willem Wildemans (Breda) 12-5

Resultaat poule K

1. Mohamed Shati (Duitsland)
2. Bradley Kastiel (Tilburg)
3. Sara Goyvaerts (Waasland)
4. Willem Wildemans (Breda)

Poule L

Nicky Corstanje (Zeist) - Nathan van Driessche (Waasland) 10-7
Nicky Corstanje (Zeist) - Marc Marcelessen (Tegelen) 12-0
Nicky Corstanje (Zeist) - Miriam van de Ven (Tilburg) 12-0
Nathan van Driessche (Waasland) - Marc Marcelessen (Tegelen) 12-6
Nathan van Driessche (Waasland) - Miriam van de Ven (Tilburg) 11-1
Marc Marcelessen (Tegelen) - Miriam van de Ven (Tilburg) 12-2

Resultaat poule L

1. Nicky Corstanje (Zeist)
2. Nathan van Driessche (Waasland)
3. Marc Marcelessen (Tegelen)
4. Miriam van de Ven (Tilburg)

Poule M

Marcel Zijlmans (Breda) - Karmen d'Heedene (Waasland) 11-3
Marcel Zijlmans (Breda) - Inge Dix (Den Haag) 11-2
Marcel Zijlmans (Breda) - Corin van Breugel (Tilburg) 11-2
Karmen d'Heedene (Waasland) - Inge Dix (Den Haag) 12-5
Karmen d'Heedene (Waasland) - Corin van Breugel (Tilburg) 12-3
Inge Dix (Den Haag) - Corin van Breugel (Tilburg) 12-8

Resultaat poule M

1. Marcel Zijlmans (Breda)
2. Karmen d'Heedene (Waasland)
3. Inge Dix (Den Haag)
4. Corin van Breugel (Tilburg)

Poule N

Marko Molenaar (Zeist) - Natasja Alonso (Tilburg) 12-8
Marko Molenaar (Zeist) - Rob Oomen (Tegelen) 12-4
Marko Molenaar (Zeist) - Dirk de Maere (Antwerpen) 12-7
Natasja Alonso (Tilburg) - Rob Oomen (Tegelen) 12-4
Natasja Alonso (Tilburg) - Dirk de Maere (Antwerpen) 12-0
Rob Oomen (Tegelen) - Dirk de Maere (Antwerpen) 10-12

Resultaat poule N

1. Marko Molenaar (Zeist)
2. Natasja Alonso (Tilburg)
3. Dirk de Maere (Antwerpen)
4. Rob Oomen (Tegelen)

Poule O

Yvonne Abma (Doetinchem) - Joris Verhulst (Waasland) 8-12
Yvonne Abma (Doetinchem) - Mark Damen (Breda) 5-11
Yvonne Abma (Doetinchem)- Gerda Mommers (Tilburg) 12-2
Joris Verhulst (Waasland) - Mark Damen (Breda) 11-5
Joris Verhulst (Waasland) - Gerda Mommers (Tilburg) 11-3
Mark Damen (Breda) - Gerda Mommers (Tilburg) 11-1

Resultaat poule O

1. Joris Verhulst (Waasland)
2. Mark Damen (Breda)
3. Yvonne Abma (Doetinchem)
4. Gerda Mommers (Tilburg)

Poule P

Daniel Alonso (Tilburg) - Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) 11-4
Daniel Alonso (Tilburg) - Menevse Topbas (Antwerpen) 9-11
Daniel Alonso (Tilburg) - Leo Dijk (Den Haag) 3-11
Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) - Menevse Topbas (Antwerpen) 12-7
Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) - Leo Dijk (Den Haag) 12-3
Menevse Topbas (Antwerpen)- Leo Dijk (Den Haag) 4-11

Resultaat Poule P

1. Bianca Stokkingreef (Apeldoorn)
2. Leo Dijk (Den Haag)
3. Daniel Alonso (Tilburg)
4. Menevse Topbas (Antwerpen)

Poule Q

Chris Oskam (Tilburg) - Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 12-1
Chris Oskam (Tilburg) - Loek Boon (Leiden) 11-2
Chris Oskam (Tilburg) - Karin Eikelenboom (Rotterdam) 12-8
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) - Loek Boon (Leiden) 11-7
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) - Karin Eikelenboom (Rotterdam) 9-11
Loek Boon (Leiden) - Karin Eikelenboom (Rotterdam) 5-12

Resultaat poule Q

1. Chris Oskam (Tilburg)
2. Karin Eikelenboom (Rotterdam)
3. Achmad Martosoewondo (Rotterdam)
4. Loek Boon (Leiden)

Poule R

Ramazan Topbas (Antwerpen) - Frank Wolkers (Amsterdam) 12-4
Ramazan Topbas (Antwerpen) - Bart Rozeboom (Amsterdam) 13-11
Ramazan Topbas (Antwerpen) - Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 13-10
Frank Wolkers (Amsterdam) - Bart Rozeboom (Amsterdam) 4-12
Frank Wolkers (Amsterdam) - Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 11-6
Bart Rozeboom (Amsterdam) - Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 8-11

Resultaat poule R

1. Ramazan Topbas (Antwerpen)
2. Bart Rozeboom (Amsterdam)
3. Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn)
4. Frank Wolkers (Amsterdam)

Poule S

Miranda Beerendonk (Tilburg) Ahmad Heidari (Amsterdam) 8-11
Miranda Beerendonk (Tilburg) Erik van Look (Antwerpen) 0-11
Miranda Beerendonk (Tilburg) Henk Abma (Doetinchem) 11-6
Ahmad Heidari (Amsterdam) Erik van Look (Antwerpen) 4-11
Ahmad Heidari (Amsterdam) Henk Abma (Doetinchem) 12-10
Erik van Look (Antwerpen) Henk Abma (Doetinchem) 1-12

Resultaat poule S

1. Erik van Look (Antwerpen)
2. Ahmad Heidari (Amsterdam)
3. Henk Abma (Doetinchem)
4. Miranda Beerendonk (Tilburg)

Wedstrijden Ronde 2

Poule A1

Jack van Oosterhout (Breda) Gijs Hulscher (Assen) 12-8
Jack van Oosterhout (Breda) Mohamed Shati (Duitsland) 9-11
Jack van Oosterhout (Breda) Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) 11-7
Gijs Hulscher (Assen) - Mohamed Shati (Duitsland) 7-11
Gijs Hulscher (Assen) - Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) 9-11
Mohamed Shati (Duitsland) - Bianca Stokkingreef (Apeldoorn) 12-3

Resultaat poule A1

1. Mohamed Shati (Duitsland)
2. Jack van Oosterhout (Breda)
3. Bianca Stokkingreef (Apeldoorn)
4. Gijs Hulscher (Assen)

Poule A2

Jelle Stuer (Waasland) Stefan Heuker (Leiden) 11-6
Jelle Stuer (Waasland) Nicky Corstanje (Zeist) 11-9
Jelle Stuer (Waasland) Chris Oskam (Tilburg) 10-12
Stefan Heuker (Leiden) Nicky Corstanje (Zeist) 7-11
Stefan Heuker (Leiden) Chris Oskam (Tilburg) 12-7
Nicky Corstanje (Zeist) Chris Oskam (Tilburg) 11-3

Resultaat poule A2

1. Nicky Corstanje (Zeist)
2. Jelle Stuer (Waasland)
3. Stefan Heuker (Leiden)
4. Chris Oskam (Tilburg)

Poule A3

Jeroen Tulp (Leiden) Eddy Pelkmans (Brecht) 10-12
Jeroen Tulp (Leiden) Marcel Zijlmans (Breda) 12-4
Jeroen Tulp (Leiden) Ramazan Topbas (Antwerpen) 12-2
Eddy Pelkmans (Brecht) Marcel Zijlmans (Breda) 7-11
Eddy Pelkmans (Brecht) Ramazan Topbas (Antwerpen) 8-12
Marcel Zijlmans (Breda) Ramazan Topbas (Antwerpen) 12-1

Resultaat poule A3

1. Jeroen Tulp (Leiden)
2. Marcel Zijlmans (Breda)
3. Eddy Pelkmans (Brecht)
4. Ramazan Topbas (Antwerpen)

Poule A4

Ingrid Welling (Wehl) Emily Leeman (Waasland) 11-9
Ingrid Welling (Wehl) Marko Molenaar (Zeist) 14-12
Ingrid Welling (Wehl) Erik van Look (Antwerpen) 7-11
Emily Leeman (Waasland) Marko Molenaar (Zeist) 11-7
Emily Leeman (Waasland) Erik van Look (Antwerpen) 11-6
Marko Molenaar (Zeist) Erik van Look (Antwerpen) 11-4

Resultaat poule A4

1. Emily Leeman (Waasland)
2. Ingrid Welling (Wehl)
3. Marko Molenaar (Zeist)
4. Erik van Look (Antwerpen)

Poule A5

Marthe de Kruif (Wehl) Richard Gooyers (Amsterdam) 18-22
Marthe de Kruif (Wehl) Joris Verhulst (Waasland) 21-17
Richard Gooyers (Amsterdam) Joris Verhulst (Waasland) 18-18

Resultaat poule A5

1. Richard Gooyers (Amsterdam)
2. Marthe de Kruif (Wehl)
3. Joris Verhulst (Waasland)

Poule B1

Anny Vanoppen (Mol) Giovanni Fleuren (Wehl) 11-8
Anny Vanoppen (Mol) Bradley Kastiel (Tilburg) 8-11
Anny Vanoppen (Mol) Leo Dijk (Den Haag) 5-11
Giovanni Fleuren (Wehl) Bradley Kastiel (Tilburg) 4-11
Giovanni Fleuren (Wehl) Leo Dijk (Den Haag) 6-11
Bradley Kastiel (Tilburg) Leo Dijk (Den Haag) 12-9

Resultaat poule B1

1. Bradley Kastiel (Tilburg)
2. Leo Dijk (Den Haag)
3. Anny Vanoppen (Mol)
4. Giovanni Fleuren (Wehl)

Poule B2

Maaike Jakobs (Wehl) Willy Fleuren (Wehl) 11-6
Maaike Jakobs (Wehl) Nathan van Driessche (Waasland) 1-11
Maaike Jakobs (Wehl) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 8-12
Willy Fleuren (Wehl) Nathan van Driessche (Waasland) 4-12
Willy Fleuren (Wehl) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 8-11
Nathan van Driessche (Waasland) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 11-8

Resultaat poule B2

1. Nathan van Driessche (Waasland)
2. Karin Eikelenboom (Rotterdam)
3. Maaike Jakobs (Wehl)
4. Willy Fleuren (Wehl)

Poule B3

Sander van Meerendonk (Wehl) Marjoke de Wit (Wehl) 3-12
Sander van Meerendonk (Wehl) Karmen d'Heedene (Waasland) 9-11
Sander van Meerendonk (Wehl) Bart Rozeboom (Amsterdam) 11-3
Marjoke de Wit (Wehl) Karmen d'Heedene (Waasland) 11-1
Marjoke de Wit (Wehl) Bart Rozeboom (Amsterdam) 11-3
Karmen d'Heedene (Waasland) Bart Rozeboom (Amsterdam) 12-10

Resultaat poule B3

1. Marjoke de Wit (Wehl)
2. Karmen d'Heedene (Waasland)
3. Sander van Meerendonk (Wehl)
4. Bart Rozeboom (Amsterdam)

Poule B4

Annelies Kruyff (Leiden) Martin Jonk (Amsterdam) 11-9
Annelies Kruyff (Leiden) Natasja Alonso (Tilburg) 5-12
Annelies Kruyff (Leiden) Ahmad Heidari (Amsterdam) 12-9
Martin Jonk (Amsterdam) Natasja Alonso (Tilburg) 9-11
Martin Jonk (Amsterdam) Ahmad Heidari (Amsterdam) 4-12
Natasja Alonso (Tilburg) Ahmad Heidari (Amsterdam) 12-3

Resultaat poule B4

1. Natasja Alonso (Tilburg)
2. Annelies Kruyff (Leiden)
3. Ahmad Heidari (Amsterdam)
4. Martin Jonk (Amsterdam)

Poule B5

Fenny van Oosterhout (Breda) Nicky Koppen (Mol) 22-17
Fenny van Oosterhout (Breda) Mark Damen (Breda) 24-16
Nicky Koppen (Mol) Mark Damen (Breda) 23-14

Resultaat poule B5

1. Fenny van Oosterhout (Breda)
2. Nicky Koppen (Mol)
3. Mark Damen (Breda)

Poule C1

Joke Peppelman (Wehl) Nico de Rechter (Waasland) 8-12
Joke Peppelman (Wehl) Sara Goyvaerts (Waasland) 13-11
Joke Peppelman (Wehl) Daniel Alonso (Tilburg) 4-12
Nico de Rechter (Waasland) Sara Goyvaerts (Waasland) 8-12
Nico de Rechter (Waasland) Daniel Alonso (Tilburg) 4-12
Sara Goyvaerts (Waasland) Daniel Alonso (Tilburg) 0-12

Resultaat poule C1

1. Daniel Alonso (Tilburg)
2. Nico de Rechter (Waasland)
3. Joke Peppelman (Wehl)
4. Sara Goyvaerts (Waasland)

Poule C2

Kristel Lauvrys (Mol) Johan Dekens (Antwerpen) 3-11
Kristel Lauvrys (Mol) Marc Marcelessen (Tegelen) 6-12
Kristel Lauvrys (Mol) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 4-12
Johan Dekens (Antwerpen) Marc Marcelessen (Tegelen) 9-12
Johan Dekens (Antwerpen) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 6-12
Marc Marcelessen (Tegelen) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 8-11

Resultaat poule C2

1. Achmad Martosoewondo (Rotterdam)
2. Marc Marcelessen (Tegelen)
3. Johan Dekens (Antwerpen)
4. Kristel Lauvrys (Mol)

Poule C3

Dany Putteman (Mol) Michel Jansen (Apeldoorn) 11-13
Dany Putteman (Mol) Inge Dix (Den Haag) 4-11
Dany Putteman (Mol) - Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 2-11
Michel Jansen (Apeldoorn) Inge Dix (Den Haag) 8-12
Michel Jansen (Apeldoorn) Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 7-11
Inge Dix (Den Haag) Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 3-11

Resultaat poule C3

1. Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn)
2. Inge Dix (Den Haag)
3. Michel Jansen (Apeldoorn)
4. Dany Putteman (Mol)

Poule C4

Dirk Jennes (Mol) Marleen de Jong (Zeist) 3-11
Dirk Jennes (Mol) Dirk de Maere (Antwerpen) 14-11
Dirk Jennes (Mol) Henk Abma (Doetinchem) 2-12
Marleen de Jong (Zeist) Dirk de Maere (Antwerpen) 12-2
Marleen de Jong (Zeist) Henk Abma (Doetinchem) 12-5
Dirk de Maere (Antwerpen) Henk Abma (Doetinchem) 5-12

Resultaat poule C4

1. Marleen de Jong (Zeist)
2. Henk Abma (Doetinchem)
3. Dirk Jennes (Mol)
4. Dirk de Maere (Antwerpen)

Poule C5

Nico Grollé (Amsterdam) Marcella Stockmans (Mol) 10-25
Nico Grollé (Amsterdam) Yvonne Abma (Doetinchem) 6-23
Marcella Stockmans (Mol) Yvonne Abma (Doetinchem) 10-23

Resultaat poule C5

1. Yvonne Abma (Doetinchem)
2. Marcella Stockmans (Mol)
3. Nico Grollé (Amsterdam)

Poule D1

Wim van Uffel (Brecht) Hans van Dijk (Tilburg) 12-6
Wim van Uffel (Brecht) Willem Wildemans (Breda) 12-0
Wim van Uffel (Brecht) Menevse Topbas (Antwerpen) 6-11
Hans van Dijk (Tilburg) Willem Wildemans (Breda) 1-11
Hans van Dijk (Tilburg) Menevse Topbas (Antwerpen) 0-11
Willem Wildemans (Breda) Menevse Topbas (Antwerpen) 9-11

Resultaat poule D1

1. Menevse Topbas (Antwerpen)
2. Wim van Uffel (Brecht)
3. Willem Wildemans (Breda)
4. Hans van Dijk (Tilburg)

Poule D2

Simone Lamers (Assen) Sergio Harnandan (Zeist) 12-8
Simone Lamers (Assen) Miriam van de Ven (Tilburg) 11-2
Simone Lamers (Assen) Loek Boon (Leiden) 7-11
Sergio Harnandan (Zeist) Miriam van de Ven (Tilburg) 12-0
Sergio Harnandan (Zeist) Loek Boon (Leiden) 12-1
Miriam van de Ven (Tilburg) Loek Boon (Leiden) 4-12

Resultaat poule D2

1. Sergio Harnandan (Zeist)
2. Simone Lamers (Assen)
3. Loek Boon (Leiden)
4. Miriam van de Ven (Tilburg)

Poule D3

Nynke Sipma (Zeist) Kevin Lievens (Mol) 2-11
Nynke Sipma (Zeist) Corin van Breugel (Tilburg) 2-12
Nynke Sipma (Zeist) Frank Wolkers (Amsterdam) 3-12
Kevin Lievens (Mol) Corin van Breugel (Tilburg) 11-5
Kevin Lievens (Mol) Frank Wolkers (Amsterdam) 1-11
Corin van Breugel (Tilburg) Frank Wolkers (Amsterdam) 3-12

Resultaat poule D3

1. Frank Wolkers (Amsterdam)
2. Kevin Lievens (Mol)
3. Corin van Breugel (Tilburg)
4. Nynke Sipma (Zeist)

Poule D4

Hossam Altakali (Breda) Marijke Huybrechts (Mol) 12-4
Hossam Altakali (Breda) Rob Oomen (Tegelen) 11-4
Hossam Altakali (Breda) Miranda Beerendonk (Tilburg) 2-11
Marijke Huybrechts (Mol) Rob Oomen (Tegelen) 8-12
Marijke Huybrechts (Mol) Miranda Beerendonk (Tilburg) 0-12
Rob Oomen (Tegelen) Miranda Beerendonk (Tilburg) 2-12

Resultaat poule D4

1. Miranda Beerendonk (Tilburg)
2. Hossam Altakali (Breda)
3. Rob Oomen (Tegelen)
4. Marijke Huybrechts (Mol)

Poule D5

Lidia Deblok (Mol) Karin Pellis (Breda) 23-15
Lidia Deblok (Mol) Gerda Mommers (Tilburg) 23-2
Karin Pellis (Breda) Gerda Mommers (Tilburg) 23-2

Resultaat poule D5

1. Lidia Deblok (Mol)
2. Karin Pellis (Breda)
3. Gerda Mommers (Tilburg)

Ronde 3, Kwart Finales

Klasse A


Mohamed Shati (Duitsland) Richard Gooyers (Amsterdam) 10-7, 11-1
Nicky Corstanje (Zeist) Jelle Stuer (Waasland) 6-12, 12-0, 6-11
Jeroen Tulp (Leiden) Jack van Oosterhout (Breda) 5-11, 11-5, 12-10
Emily Leeman (Waasland) Marcel Zijlmans (Breda) 11-3, 11-5

Klasse B

Bradley Kastiel (Tilburg) Fenny van Oosterhout (Breda) 11-4, 12-6
Nathan van Driessche (Waasland) Annelies Kruyff (Leiden) 11-5, 11-0
Marjoke de Wit (Wehl) Leo Dijk (Den Haag) 6-12, 12-2, 12-4
Natasja Alonso (Tilburg) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 6-11, 1-11

Klasse C

Daniel Alonso (Tilburg) Yvonne Abma (Doetinchem) 1-12, 11-7, 11-6
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) Henk Abma (Doetinchem) 12-1, 11-3
Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) Marc Marcelessen (Tegelen) 11-6, 5-12, 11-4
Marleen de Jong (Zeist) Inge Dix (Den Haag) 11-7, 10-12, 8-11

Klasse D

Menevse Topbas (Antwerpen) Lidia Deblok (Mol) 4-11, 11-5, 11-13
Sergio Harnandan (Zeist) Hossam Altakali (Breda) 3-12, 2-12
Frank Wolkers (Amsterdam) Wim van Uffel (Brecht) 11-7, 12-3
Miranda Beerendonk (Tilburg) Kevin Lievens (Mol) 12-3, 11-0

Ronde 4, Halve Finales

Klasse A

Mohamed Shati (Duitsland) Jeroen Tulp (Leiden) 11-2, 12-4
Jelle Stuer (Waasland) Emily Leeman (Waasland) 8-12, 9-12

Klasse B

Bradley Kastiel (Tilburg) Marjoke de Wit (Wehl) 11-9, 12-2
Nathan van Driessche (Waasland) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 6-11, 12-10, 2-11

Klasse C

Daniel Alonso (Tilburg) Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) 7-11, 11-8, 12-10
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) Inge Dix (Den Haag) 12-7, 11-8

Klasse D

Lidia Deblok (Mol) Frank Wolkers (Amsterdam) 0-12, 6-12
Hossam Altakali (Breda) Miranda Beerendonk (Tilburg) 8-11, 7-11

Ronde 5, Troostfinales 3e / 4e plaats

Klasse A

Jeroen Tulp (Leiden) Jelle Stuer (Waasland) 11-2, 4-11, 7-11

Klasse B

Marjoke de Wit (Wehl) Nathan van Driessche (Waasland) 6-11, 11-7, 3-11

Klasse C

Dennis Blankenvoorde (Apeldoorn) Inge Dix (Den Haag) 11-5, 10-6

Klasse D

Lidia Deblok (Mol) Hossam Altakali (Breda) 11-8, 11-8

Ronde 6, Finale's

Klasse A

Mohamed Shati (Duitsland) Emily Leeman (Waasland) 4-11, 8-5, 4-11

Klasse B

Bradley Kastiel (Tilburg) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 7-11, 3-11

Klasse C

Daniel Alonso (Tilburg) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 4-11, 7-11

Klasse D

Frank Wolkers (Amsterdam) Miranda Beerendonk (Tilburg) 5-12, 2-12

Prijswinnaars 2019
Terug
Home

© 2019 Showdown Tilburg