terug

Onderstaand alle uitslagen en rangschikkingen van ons kruikentoernooi van 8 september 2018.


U zult in de poultjes van drie uitslagen tegen komen van bijvoorbeeld 22-18. Omdat er maar drie spelers in de poultjes zijn worden er als het ware tegen elke tegenstander twee sets gespeeld waardoor iedereen een evenredig aantal zogenaamde sets speelt. Echter worden de sets opgeteld in de uiteindelijke uitslagwaardoor u andere uitslagen ziet dan in poultjes van vier.

Uitslagen Ronde 1.

Poule A:

Marthe de Kruif (Tilburg) Mark Damen (Breda) 12 1
Marthe de Kruif (Tilburg) Martin Jonk (Amsterdam) 9 11
Marthe de Kruif (Tilburg) Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) 12 5
Mark Damen (Breda) Martin Jonk (Amsterdam) 12 6
Mark Damen (Breda) Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) 6 12
Martin Jonk (Amsterdam) Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) 12 8
Resultaat:
1. Marthe de Kruif (Tilburg)
2. Martin Jonk (Amsterdam)
3. Sara Goyvaerts (ViGe Waasland)
4. Mark Damen (Breda)

Poule B:

Twan Kruis (Bon-Bini) Fred Aarden (Rotterdam) 11 0
Twan Kruis (Bon-Bini) Hozam Althakali (Breda) 11 2
Twan Kruis (Bon-Bini) Dirk De Maere (Vige Antwerpen) 11 7
Fred Aarden (Rotterdam) Hozam Althakali (Breda) 5 11
Fred Aarden (Rotterdam) Dirk De Maere (Vige Antwerpen) 4 12
Hozam Althakali (Breda) Dirk De Maere (Vige Antwerpen) 12 9
Resultaat:
1. Twan Kruis (Bon-Bini)
2. Hozam Althakali (Breda)
3. Dirk De Maere (Vige Antwerpen)
4. Fred Aarden (Rotterdam)

Poule C:

Jelle Stuer (ViGe Waasland) Daniël Schober (Rotterdam) 12 15
Jelle Stuer (ViGe Waasland) Sander van Meerendonk (Bon-Bini) 12 4
Jelle Stuer (ViGe Waasland) Wim van Uffel (Brecht) 12 0
Daniël Schober (Rotterdam) Sander van Meerendonk (Bon-Bini) 12 10
Daniël Schober (Rotterdam) Wim van Uffel (Brecht) 9 12
Sander van Meerendonk (Bon-Bini) Wim van Uffel (Brecht) 11 3
Resultaat:
1. Jelle Stuer (ViGe Waasland)
2. Daniël Schober (Rotterdam)
3. Sander van Meerendonk (Bon-Bini)
4. Wim van Uffel (Brecht)

Poule D:

Helma van der Boom (Den Haag) Marrit Postma (Assen) 12 0
Helma van der Boom (Den Haag) Corin van Breugel (Tilburg) 11 13
Helma van der Boom (Den Haag) Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) 11 8
Marrit Postma (Assen) Corin van Breugel (Tilburg) 11 9
Marrit Postma (Assen) Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) 12 5
Corin van Breugel (Tilburg) Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) 0 12
Resultaat:
1. Helma van der Boom (Den Haag)
2. Marrit Postma (Assen)
3. Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen)
4. Corin van Breugel (Tilburg)

Poule E:

Jack van Oosterhout (Breda) Marjoke Muis (Bon-Bini) 12 4
Jack van Oosterhout (Breda) Leo Dijk (Den Haag) 12 4
Jack van Oosterhout (Breda) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 11 2
Marjoke Muis (Bon-Bini) Leo Dijk (Den Haag) 8 12
Marjoke Muis (Bon-Bini) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 11 9
Leo Dijk (Den Haag) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 11 3
Resultaat:
1. Jack van Oosterhout (Breda)
2. Leo Dijk (Den Haag)
3. Marjoke Muis (Bon-Bini)
4. Severine D’Hondt (Vige Antwerpen)

Poule F:

Ingrid Welling (Bon-Bini) Natasja Alonso (Tilburg) 12 2
Ingrid Welling (Bon-Bini) Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) 12 5
Ingrid Welling (Bon-Bini) Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) 12 4
Natasja Alonso (Tilburg) Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) 12 8
Natasja Alonso (Tilburg) Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) 12 0
Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) 12 6
Resultaat:
1. Ingrid Welling (Bon-Bini)
2. Natasja Alonso (Tilburg)
3. Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen)
4. Astrid Oosthuizen (Nieuwegein)

Poule G:

Jeroen Tulp (individueel) Eric van Aspert (Tilburg) 11 2
Jeroen Tulp (individueel) Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) 11 4
Jeroen Tulp (individueel) Loek Boon (Leiden) 11 1
Eric van Aspert (Tilburg) Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) 11 4
Eric van Aspert (Tilburg) Loek Boon (Leiden) 11 6
Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) Loek Boon (Leiden) 12 5
Resultaat:
1. Jeroen Tulp (individueel)
2. Eric van Aspert (Tilburg)
3. Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen)
4. Loek Boon (Leiden)

Poule H:

Gijs Hulscher (Assen) Elles Veenman (Rotterdam) 11 7
Gijs Hulscher (Assen) Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) 12 8
Gijs Hulscher (Assen) Maaike Jakobs (Bon-Bini) 12 2
Elles Veenman (Rotterdam) Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) 12 9
Elles Veenman (Rotterdam) Maaike Jakobs (Bon-Bini) 9 12
Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) Maaike Jakobs (Bon-Bini) 11 9
Resultaat:
1. Gijs Hulscher (Assen)
2. Elles Veenman (Rotterdam)
3. Ramazan Topbas (Vige Antwerpen)
4. Maaike Jakobs (Bon-Bini)

Poule I:

Karin Eikelenboom (Rotterdam) Daniel Alonso (Tilburg) 11 7
Karin Eikelenboom (Rotterdam) Haziran Yürük (ViGe Waasland) 11 2
Karin Eikelenboom (Rotterdam) Guus van Dueren den Hollander (Breda) 11 3
Daniel Alonso (Tilburg) Haziran Yürük (ViGe Waasland) 11 3
Daniel Alonso (Tilburg) Guus van Dueren den Hollander (Breda) 11 5
Haziran Yürük (ViGe Waasland) Guus van Dueren den Hollander (Breda) 11 7
Resultaat:
1. Karin Eikelenboom (Rotterdam)
2. Daniel Alonso (Tilburg)
3. Haziran Yürük (ViGe Waasland)
4. Guus van Dueren den Hollander (Breda)

Poule J:

Alwin Kempen (Assen) Nicky Koppen (Vige Antwerpen) 11 5
Alwin Kempen (Assen) Willy Fleuren (Bon-Bini) 9 12
Alwin Kempen (Assen) Annelies Kruyff (Leiden) 12 5
Nicky Koppen (Vige Antwerpen) Willy Fleuren (Bon-Bini) 11 3
Nicky Koppen (Vige Antwerpen) Annelies Kruyff (Leiden) 5 12
Willy Fleuren (Bon-Bini) Annelies Kruyff (Leiden) 9 12
Resultaat:
1. Alwin Kempen (Assen)
2. Annelies Kruyff (Leiden)
3. Nicky Koppen (Vige Antwerpen)
4. Willy Fleuren (Bon-Bini)

Poule K:

Bianca Wolloe (Nieuwegein) Peter van der Poel (Rotterdam) 12 3
Bianca Wolloe (Nieuwegein) Fenny van Oosterhout (Breda) 12 0
Bianca Wolloe (Nieuwegein) Menevse Topbas (Vige Antwerpen) 11 0
Peter van der Poel (Rotterdam) Fenny van Oosterhout (Breda) 3 11
Peter van der Poel (Rotterdam) Menevse Topbas (Vige Antwerpen) 5 12
Fenny van Oosterhout (Breda) Menevse Topbas (Vige Antwerpen) 12 7
Resultaat:
1. Bianca Wolloe (Nieuwegein)
2. Fenny van Oosterhout (Breda)
3. Menevse Topbas (Vige Antwerpen)
4. Peter van der Poel (Rotterdam)

Poule L:

Kevin Fidecius (Rotterdam) Nathalie Kupers (Tilburg) 13 15
Kevin Fidecius (Rotterdam) Karmen D'heedene (ViGe Waasland) 11 0
Kevin Fidecius (Rotterdam) Thomas Westland (Breda) 11 0
Nathalie Kupers (Tilburg) Karmen D'heedene (ViGe Waasland) 11 7
Nathalie Kupers (Tilburg) Thomas Westland (Breda) 13 10
Karmen D'heedene (ViGe Waasland) Thomas Westland (Breda) 11 2
Resultaat:
1. Nathalie Kupers (Tilburg)
2. Kevin Fidecius (Rotterdam)
3. Karmen D'heedene (ViGe Waasland)
4. Thomas Westland (Breda)

Poule M:

Stefan Heuker (Amsterdam) Joris Verhulst (ViGe Waasland) 11 3
Stefan Heuker (Amsterdam) Giovanni Fleuren (Bon-Bini) 11 1
Stefan Heuker (Amsterdam) Willem Wildemans (Breda) 12 0
Joris Verhulst (ViGe Waasland) Giovanni Fleuren (Bon-Bini) 12 3
Joris Verhulst (ViGe Waasland) Willem Wildemans (Breda) 11 5
Giovanni Fleuren (Bon-Bini) Willem Wildemans (Breda) 5 12
Resultaat:
1. Stefan Heuker (Amsterdam)
2. Joris Verhulst (ViGe Waasland)
3. Willem Wildemans (Breda)
4. Giovanni Fleuren (Bon-Bini)

Poule N:

Emily Leeman (ViGe Waasland) Bretly Kastiel (Tilburg) 11 7
Emily Leeman (ViGe Waasland) Rick Steendam (Den Haag) 12 8
Emily Leeman (ViGe Waasland) Yvonne Zuidema (Assen) 12 1
Bretly Kastiel (Tilburg) Rick Steendam (Den Haag) 11 2
Bretly Kastiel (Tilburg) Yvonne Zuidema (Assen) 12 7
Rick Steendam (Den Haag) Yvonne Zuidema (Assen) 11 1
Resultaat:
1. Emily Leeman (ViGe Waasland)
2. Bretly Kastiel (Tilburg)
3. Rick Steendam (Den Haag)
4. Yvonne Zuidema (Assen)

Poule O:

Ersan Yasser (Rotterdam) Bart Rozeboom (individueel) 11 14
Ersan Yasser (Rotterdam) William Windels (ViGe Waasland) 12 1
Ersan Yasser (Rotterdam) Karin Pellis (Breda) 11 5
Bart Rozeboom (individueel) William Windels (ViGe Waasland) 11 7
Bart Rozeboom (individueel) Karin Pellis (Breda) 8 12
William Windels (ViGe Waasland) Karin Pellis (Breda) 2 11
Resultaat:
1. Ersan Yasser (Rotterdam)
2. Karin Pellis (Breda)
3. Bart Rozeboom (individueel)
4. William Windels (ViGe Waasland)

Poule P:

Marcel Zijlmans (Breda) Dennis Blankenvoorde (individueel) 10 12
Marcel Zijlmans (Breda) Gisella Romijn (Nieuwegein) 11 7
Marcel Zijlmans (Breda) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 12 6
Dennis Blankenvoorde (individueel) Gisella Romijn (Nieuwegein) 12 4
Dennis Blankenvoorde (individueel) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 7 11
Gisella Romijn (Nieuwegein) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 9 12
Resultaat:
1. Marcel Zijlmans (Breda)
2. Dennis Blankenvoorde (individueel)
3. Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen)
4. Gisella Romijn (Nieuwegein)

Poule Q:

Eddy Pelkmans (Brecht) Nico Grollé (Amsterdam) 22 11
Eddy Pelkmans (Brecht) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 22 10
Nico Grollé (Amsterdam) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 21 18
Resultaat:
1. Eddy Pelkmans (Brecht)
2. Nico Grollé (Amsterdam)
3. Ilse Gouwy (West-Vlaanderen)

Poule R:

Achmad Martosoewondo (Rotterdam) Joke Peppelman (Bon-Bini) 23 14
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) Koen Hufkens (Vige Antwerpen) 19 24
Joke Peppelman (Bon-Bini) Koen Hufkens (Vige Antwerpen) 18 23
Resultaat:
1. Koen Hufkens (Vige Antwerpen)
2. Achmad Martosoewondo (Rotterdam)
3. Joke Peppelman (Bon-Bini)

Poule S:

Frank Wolkers (Amsterdam) Alex Burgel (Leiden) 23 15
Frank Wolkers (Amsterdam) Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen) 23 3
Alex Burgel (Leiden) Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen) 23 0
Resultaat:
1. Frank Wolkers (Amsterdam)
2. Alex Burgel (Leiden)
3. Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen)

Uitslagen Ronde 2.

Poule A1:

Marthe de Kruif (Tilburg) Ingrid Welling (Bon-Bini) 6 12
Marthe de Kruif (Tilburg) Bianca Wolloe (Nieuwegein) 11 10
Marthe de Kruif (Tilburg) Marcel Zijlmans (Breda) 11 3
Ingrid Welling (Bon-Bini) Bianca Wolloe (Nieuwegein) 12 2
Ingrid Welling (Bon-Bini) Marcel Zijlmans (Breda) 13 10
Bianca Wolloe (Nieuwegein) Marcel Zijlmans (Breda) 0 12
Resultaat:
1. Ingrid Welling (Bon-Bini)
2. Marthe de Kruif (Tilburg)
3. Marcel Zijlmans (Breda)
4. Bianca Wolloe (Nieuwegein)

Poule A2:

Twan Kruis (Bon-Bini) Jeroen Tulp (individueel) 11 7
Twan Kruis (Bon-Bini) Nathalie Kupers (Tilburg) 11 4
Twan Kruis (Bon-Bini) Eddy Pelkmans (Brecht) 11 1
Jeroen Tulp (individueel) Nathalie Kupers (Tilburg) 12 6
Jeroen Tulp (individueel) Eddy Pelkmans (Brecht) 7 12
Nathalie Kupers (Tilburg) Eddy Pelkmans (Brecht) 2 11
Resultaat:
1. Twan Kruis (Bon-Bini)
2. Eddy Pelkmans (Brecht)
3. Jeroen Tulp (individueel)
4. Nathalie Kupers (Tilburg)

Poule A3:

Jelle Stuer (ViGe Waasland) Gijs Hulscher (Assen) 12 2
Jelle Stuer (ViGe Waasland) Stefan Heuker (Amsterdam) 5 11
Jelle Stuer (ViGe Waasland) Koen Hufkens (Vige Antwerpen) 12 6
Gijs Hulscher (Assen) Stefan Heuker (Amsterdam) 6 12
Gijs Hulscher (Assen) Koen Hufkens (Vige Antwerpen) 8 11
Stefan Heuker (Amsterdam) Koen Hufkens (Vige Antwerpen) 12 5
Resultaat:
1. Stefan Heuker (Amsterdam)
2. Jelle Stuer (ViGe Waasland)
3. Koen Hufkens (Vige Antwerpen)
4. Gijs Hulscher (Assen)

Poule A4:

Helma van der Boom (Den Haag) Karin Eikelenboom (Rotterdam) 11 6
Helma van der Boom (Den Haag) Emily Leeman (ViGe Waasland) 11 8
Helma van der Boom (Den Haag) Frank Wolkers (Amsterdam) 10 12
Karin Eikelenboom (Rotterdam) Emily Leeman (ViGe Waasland) 6 12
Karin Eikelenboom (Rotterdam) Frank Wolkers (Amsterdam) 11 5
Emily Leeman (ViGe Waasland) Frank Wolkers (Amsterdam) 12 6
Resultaat:
1. Emily Leeman (ViGe Waasland)
2. Helma van der Boom (Den Haag)
3. Karin Eikelenboom (Rotterdam)
4. Frank Wolkers (Amsterdam)

Poule A5:

Jack van Oosterhout (Breda) Alwin Kempen (Assen) 22 11
Jack van Oosterhout (Breda) Ersan Yasser (Rotterdam) 23 12
Alwin Kempen (Assen) Ersan Yasser (Rotterdam) 21 21
Resultaat:
1. Jack van Oosterhout (Breda)
2. Ersan Yasser (Rotterdam)
3. Alwin Kempen (Assen)

Poule B1:

Martin Jonk (Amsterdam) Natasja Alonso (Tilburg) 10 13
Martin Jonk (Amsterdam) Fenny van Oosterhout (Breda) 12 8
Martin Jonk (Amsterdam) Dennis Blankenvoorde (individueel) 11 2
Natasja Alonso (Tilburg) Fenny van Oosterhout (Breda) 4 12
Natasja Alonso (Tilburg) Dennis Blankenvoorde (individueel) 7 12
Fenny van Oosterhout (Breda) Dennis Blankenvoorde (individueel) 1 11
Resultaat:
1. Martin Jonk (Amsterdam)
2. Dennis Blankenvoorde (individueel)
3. Fenny van Oosterhout (Breda)
4. Natasja Alonso (Tilburg)

Poule B2:

Hozam Althakali (Breda) Eric van Aspert (Tilburg) 7 11
Hozam Althakali (Breda) Kevin Fidecius (Rotterdam) 7 11
Hozam Althakali (Breda) Nico Grollé (Amsterdam) 7 12
Eric van Aspert (Tilburg) Kevin Fidecius (Rotterdam) 3 12
Eric van Aspert (Tilburg) Nico Grollé (Amsterdam) 12 7
Kevin Fidecius (Rotterdam) Nico Grollé (Amsterdam) 12 2
Resultaat:
1. Kevin Fidecius (Rotterdam)
2. Eric van Aspert (Tilburg)
3. Nico Grollé (Amsterdam)
4. Hozam Althakali (Breda)

Poule B3:

Daniël Schober (Rotterdam) Elles Veenman (Rotterdam) 12 9
Daniël Schober (Rotterdam) Joris Verhulst (ViGe Waasland) 9 11
Daniël Schober (Rotterdam) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 11 6
Elles Veenman (Rotterdam) Joris Verhulst (ViGe Waasland) 11 0
Elles Veenman (Rotterdam) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 5 12
Joris Verhulst (ViGe Waasland) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 10 13
Resultaat:
1. Daniël Schober (Rotterdam)
2. Achmad Martosoewondo (Rotterdam)
3. Elles Veenman (Rotterdam)
4. Joris Verhulst (ViGe Waasland)

Poule B4:

Marrit Postma (Assen) Daniel Alonso (Tilburg) 2 11
Marrit Postma (Assen) Bretly Kastiel (Tilburg) 8 11
Marrit Postma (Assen) Alex Burgel (Leiden) 13 10
Daniel Alonso (Tilburg) Bretly Kastiel (Tilburg) 11 6
Daniel Alonso (Tilburg) Alex Burgel (Leiden) 12 5
Bretly Kastiel (Tilburg) Alex Burgel (Leiden) 14 15
Resultaat:
1. Daniel Alonso (Tilburg)
2. Bretly Kastiel (Tilburg)
3. Alex Burgel (Leiden)
4. Marrit Postma (Assen)

Poule B5:

Leo Dijk (Den Haag) Annelies Kruyff (Leiden) 14 22
Leo Dijk (Den >Haag) Karin Pellis (Breda) 23 13
Annelies Kruyff (Leiden) Karin Pellis (Breda) 20 21
Resultaat:
1. Annelies Kruyff (Leiden)
2. Leo Dijk (Den Haag)
3. Karin Pellis (Breda)

Poule C1:

Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) 11 4
Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) Menevse Topbas (Vige Antwerpen) 9 11
Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 11 6
Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) Menevse Topbas (Vige Antwerpen) 3 12
Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 4 11
Menevse Topbas (Vige Antwerpen) Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) 3 12
Resultaat:
1. Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen)
2. Sara Goyvaerts (ViGe Waasland)
3. Menevse Topbas (Vige Antwerpen)
4. Martine Goyvaerts (Vige Antwerpen)

Poule C2:

Dirk De Maere (Vige Antwerpen) Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) 5 11
Dirk De Maere (Vige Antwerpen) Karmen D'heedene (ViGe Waasland) 4 12
Dirk De Maere (Vige Antwerpen) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 4 11
Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) Karmen D'heedene (ViGe Waasland) 12 10
Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 12 10
Karmen D'heedene (ViGe Waasland) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 11 13
Resultaat:
1. Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen)
2. Ilse Gouwy (West-Vlaanderen)
3. Karmen D'heedene (ViGe Waasland)
4. Dirk De Maere (Vige Antwerpen)

Poule C3:

Sander van Meerendonk (Bon-Bini) Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) 12 7
Sander van Meerendonk (Bon-Bini) Willem Wildemans (Breda) 12 6
Sander van Meerendonk (Bon-Bini) Joke Peppelman (Bon-Bini) 10 12
Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) Willem Wildemans (Breda) 8 11
Ramazan Topbas (Vige Antwerpen) Joke Peppelman (Bon-Bini) 8 11
Willem Wildemans (Breda) Joke Peppelman (Bon-Bini) 6 12
Resultaat:
1. Joke Peppelman (Bon-Bini)
2. Sander van Meerendonk (Bon-Bini)
3. Willem Wildemans (Breda)
4. Ramazan Topbas (Vige Antwerpen)

Poule C4:

Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) Haziran Yürük (ViGe Waasland) 4 11
Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) Rick Steendam (Den Haag) 6 12
Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen) Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen) 11 2
Haziran Yürük (ViGe Waasland) Rick Steendam (Den Haag) 1 12
Haziran Yürük (ViGe Waasland) Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen) 12 3
Rick Steendam (Den Haag) Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen) 12 3
Resultaat:
1. Rick Steendam (Den Haag)
2. Haziran Yürük (ViGe Waasland)
3. Chelsey Van Moorlegehem (Vige Antwerpen)
4. Pieter-Jan Clement (Vige Antwerpen)

Poule C5:

Marjoke Muis (Bon-Bini) Nicky Koppen (Vige Antwerpen) 3 24
Marjoke Muis (Bon-Bini) Bart Rozeboom (individueel) 16 19
Nicky Koppen (Vige Antwerpen) Bart Rozeboom (individueel) 24 11
Resultaat:
1. Nicky Koppen (Vige Antwerpen)
2. Bart Rozeboom (individueel)
3. Marjoke Muis (Bon-Bini)

Poule D1:

Mark Damen (Breda) Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) 7 11
Mark Damen (Breda) Peter van der Poel (Rotterdam) 12 5
Mark Damen (Breda) Gisella Romijn (Nieuwegein) 13 11
Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) Peter van der Poel (Rotterdam) 8 12
Astrid Oosthuizen (Nieuwegein) Gisella Romijn (Nieuwegein) 2 11
Peter van der Poel (Rotterdam) Gisella Romijn (Nieuwegein) 9 11
Resultaat:
1. Gisella Romijn (Nieuwegein)
2. Mark Damen (Breda)
3. Peter van der Poel (Rotterdam)
4. Astrid Oosthuizen (Nieuwegein)

Poule D2:

Fred Aarden (Rotterdam) Loek Boon (Leiden) 9 11
Fred Aarden (Rotterdam) Thomas Westland (Breda) 7 12
Fred Aarden (Rotterdam) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 1 11
Loek Boon (Leiden) Thomas Westland (Breda) 7 11
Loek Boon (Leiden) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 6 11
Thomas Westland (Breda) Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) 2 12
Resultaat:
1. Severine D’Hondt (Vige Antwerpen)
2. Thomas Westland (Breda)
3. Loek Boon (Leiden)
4. Fred Aarden (Rotterdam)

Poule D3:

Wim van Uffel (Brecht) Maaike Jakobs (Bon-Bini) 2 12
Wim van Uffel (Brecht) Giovanni Fleuren (Bon-Bini) 6 12
Wim van Uffel (Brecht) Willy Fleuren (Bon-Bini) 12 2
Maaike Jakobs (Bon-Bini) Giovanni Fleuren (Bon-Bini) 11 5
Maaike Jakobs (Bon-Bini) Willy Fleuren (Bon-Bini) 11 0
Giovanni Fleuren (Bon-Bini) Willy Fleuren (Bon-Bini) 11 6
Resultaat:
1. Maaike Jakobs (Bon-Bini)
2. Giovanni Fleuren (Bon-Bini)
3. Wim van Uffel (Brecht)
4. Willy Fleuren (Bon-Bini)

Poule D4:

Corin van Breugel (Tilburg) Guus van Dueren den Hollander (Breda) 11 6
Corin van Breugel (Tilburg) Yvonne Zuidema (Assen) 12 8
Corin van Breugel (Tilburg) William Windels (ViGe Waasland) 12 3
Guus van Dueren den Hollander (Breda) Yvonne Zuidema (Assen) 2 11
Guus van Dueren den Hollander (Breda) William Windels (ViGe Waasland) 11 3
Yvonne Zuidema (Assen) William Windels (ViGe Waasland) 11 2
Resultaat:
1. Corin van Breugel (Tilburg)
2. Yvonne Zuidema (Assen)
3. Guus van Dueren den Hollander (Breda)
4. William Windels (ViGe Waasland)

Uitslagen Kwartfinales:

Klasse A:
Ingrid Welling (Bon-Bini) Jack van Oosterhout (Breda) 1-11, 9-11
Twan Kruis (Bon-Bini) Eddy Pelkmans (Brecht) 11-6, 12-7
Stefan Heuker (Amsterdam) Helma van der Boom (Den Haag) 6-11, 7-11
Emily Leeman (ViGe Waasland) Jelle Stuer (ViGe Waasland) 12-14, 1-11
Klasse B:
Martin Jonk (Amsterdam) Annelies Kruyff (Leiden) 9-11, 13-10, 5-11
Kevin Fidecius (Rotterdam) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 12-6, 2-11, 5-12
Daniël Schober (Rotterdam) Dennis Blankenvoorde (individueel) 11-8, 6-12, 11-2
Daniel Alonso (Tilburg) Eric van Aspert (Tilburg) 11-2, 11-6
Klasse C:
Ava Vandekerckhove (West-Vlaanderen) Nicky Koppen (Vige Antwerpen) 9-11, 6-11
Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) Ilse Gouwy (West-Vlaanderen) 12-5, 8-12, 12-8
Joke Peppelman (Bon-Bini) Sander van Meerendonk (Bon-Bini) 13-10, 12-3
Rick Steendam (Den Haag) Sara Goyvaerts (ViGe Waasland) 12-3, 12-4
Klasse D:
Gisella Romijn (Nieuwegein) Mark Damen (Breda) 12-9, 12-6
Severine D’Hondt (Vige Antwerpen) Thomas Westland (Breda) 8-12, 8-12
Maaike Jakobs (Bon-Bini) Giovanni Fleuren (Bon-Bini) 12-4, 11-2
Corin van Breugel (Tilburg) Yvonne Zuidema (Assen) 7-12, 11-8, 14-12

Uitslagen Halve finales:

Klasse A:
Jack van Oosterhout (Breda) Helma van der Boom (Den Haag) 11 1, 11-2
Twan Kruis (Bon-Bini) Jelle Stuer (ViGe Waasland) 8-12, 6-11
Klasse B:
Annelies Kruyff (Leiden) Daniël Schober (Rotterdam) 10-12, 0-12
Achmad Martosoewondo (Rotterdam) Daniel Alonso (Tilburg) 12-10, 11-4
Klasse C:
Nicky Koppen (Vige Antwerpen) Joke Peppelman (Bon-Bini) 8-12, 6-11
Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) Rick Steendam (Den Haag) 2-11, 8-11
Klasse D:
Gisella Romijn (Nieuwegein) Maaike Jakobs (Bon-Bini) 2-11, 3-11
Thomas Westland (Breda) Corin van Breugel (Tilburg) 12-10, 11-0

Troostfinales :

Klasse A:
Helma van der Boom (Den Haag) Twan Kruis (Bon-Bini) 7-12, 6-12
Klasse B:
Annelies Kruyff (Leiden) Daniel Alonso (Tilburg) 11-6, 4-11, 11-9
Klasse C:
Nicky Koppen (Vige Antwerpen) Maziar Mohamedinedzjad (Vige Antwerpen) 12-3, 12-10
Klasse D:
Gisella Romijn (Nieuwegein) Corin van Breugel (Tilburg) 0-11, 0-11

Finales :

Klasse A:
Jack van Oosterhout (Breda) Jelle Stuer (ViGe Waasland) 11-5, 12-7
Klasse B:
Daniël Schober (Rotterdam) Achmad Martosoewondo (Rotterdam) 9-12, 8-12
Klasse C:
Joke Peppelman (Bon-Bini) Rick Steendam (Den Haag) 1-12, 9-11
Klasse D:
Maaike Jakobs (Bon-Bini) Thomas Westland (Breda) 11-1, 12-7

Home

© 2018 Showdown tilburg